Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Vabariigi aastapäev toob muudatused Narva kesklinna liikluses
Seoses Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisega on 23. ja 24.veebruaril Narva kesklinnas mitmeid liikluspiiranguid. Politsei soovitab jälgida ajutisi liiklusmärke ja parkimispiiranguid.

Vabariigi aastapäeva tähistamisega seoses piirab Narva linn liiklemist Peetri platsil, samuti muudetakse ajutiselt liikluskorraldust kesklinnas. Ajutised parkimist keelavad märgid pannakse välja juba 23.veebruaril, et tehnikakolonnid saaksid kitsamatel tänavatel teisi ohustamata sõita.

Ida prefekt Vallo Koppel: „Eeldatavalt koguneb Peetri platsile paraadi jälgima suurem rahvahulk. Seetõttu soovitab politsei paraadi proovi ja paraadi vaatama tulla jalgsi, et vältida aja- ja närvikulu parkimiskoha otsinguil ning seismist liiklusummikus. Inimeste abistamiseks on ka politsei neil päevil väljas suuremate jõududega,“ rääkis ta.

Koppel rõhutas, et autojuhtidel tuleb hoolikalt jälgida ajutisi parkimiskeelumärke. „Kui mõni auto jääb siiski liiklust segama, püüab politsei saada kontakti auto omaniku või kasutajaga, et sõiduk ümber pargitaks. Kui see ei õnnestu, laseb politsei parkimiskeelualasse jäetud sõiduki teisaldada,“ selgitas ta.

Sõiduki teisaldamisel saab informatsiooni Politsei- ja Piirivalveameti infotelefonil 612 3000.
19 Veebruar 2015
  Kommentaarid