Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 10. a klassi õpilane Nadezhda Sassina riigilipu pidulikul heiskamisel Narva linnuses 24.02.2015
Armas Eesti rahvas!

Täna, Eesti Vabariigi sünnipäeval meenutame, et meie oma riiki on juba

97 aastat. Eesti tee riigina pole olnud lihtne, aga oleme kindlalt tõestanud õigust oma ülimale eesmärgile olla vaba ja iseseisev.

Iseseisvuspäeval oleme uhked Eesti ja siin elavate inimeste üle. Oleme rõõmsad. Mäletame kõiki neid, kes lõid meie riigi, kes kaitsesid meie riiki ning kes aitasid taastada meie riigi iseseisvuse ligi veerand sajandit tagasi.

Ajaloost teame, et ainult koos olles oleme tugevad. Pingutades ühise eesmärgi nimel, muutub ka riik tugevamaks. Maailm pole ideaalne, aga, et Eesti oleks tugev ka tulevikus, on meil vaja seda hoida ja arendada ühiselt.

Riigikaitse tundides räägitakse meile palju laiapõhjalisest riigikaitsest, mille idee on selles, et riigile on tähtsad kõik inimesed. Iga inimene annab oma panuse, olgu see suur või väike.

Väikesed teod toovad suure kasu. Nii on see ka riigi arendamisega. Kui iga inimene pakub välja ühe idee ja viib selle ellu, siis lõpptulemusena saavutatakse palju. Ainuüksi sel aastal esitati noorteprogrammi ENTRUM siitkandist 300 ideed, mis näitab meie noorte ettevõtlikkust ja aktiivsust.

Eestis pole palju ressursse, aga üheks tähtsamaks neist on meie rahvas – koos oleme jõud, mida on raske murda.

Mu armas Eesti, head 97. sünnipäeva!

Elagu Eesti!
24 Veebruar 2015
  Kommentaarid