Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pärnumaal juhtus raske liiklusõnnetus, milles hukkus üks ja sai vigastada seitse inimest
Täna kell 18.24 juhtus Pärnumaal Are aleviku lähistel liiklusõnnetus. Kokku põrkasid kolm sõiduautot, õnnetuses hukkus üks ja vigastada sai seitse inimest.

Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 110. kilomeetril juhtunud liiklusõnnetuses põrkasid kokku kolm sõiduautot. Are aleviku lähistel juhtunud õnnetuse tõttu oli liikus häiritud. Esialgse info kohaselt oli Tallinna suunas liikunud sõiduauto BMW sooritamas möödasõitu kui põrkas kokku vastutuleva BMW ja Volvoga. Esialgse hinnangu kohaselt on alust arvata, et möödasõidul olnud auto ületas lubatud sõidukiirust. Möödasõidul olnud BMW juht, meesterahvas, kes oli autos üksi, hukkus sündmuskohal.

Õnnetusse sattunud vastassuunas liikunud BMW-s oli viis inimest ja Volvos neli inimest. Kiirabi toimetas haiglasse seitse inimest, kahele osutati esmaabi kohapeal.

Õnnetuse asjaolude väljaselgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust, menetlust juhib Lääne ringkonnaprokuratuur.

Pärnu politseijaoskonna välijuht Peeter Nurmis paneb liiklejatele südamele, et möödasõidule asudes on vaja veenduda manöövri ohutuses, et mitte ohtu seada ei ennast ega kaasliiklejaid.
28 Veebruar 2015
  Kommentaarid