Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti riigipea osaleb USA-s mõjukal foorumil Atlandi-üleste suhete arutelul
President Toomas Hendrik Ilves lendab Ameerika Ühendriikidesse, kus ta osaleb Georgia osariigis American Enterprise Institute´i korraldatud mõjukal foorumil.

Ka Maailmafoorumi nime all tuntud konverents toob kokku tunnustatud mõtlejad akadeemilisest maailmast, poliitikast, ajakirjandusest ning era- ja avalikust sektorist, sh infotehnoloogia valdkonnast. Arutelude peateemadeks on julgeoleku-, majandus- ja sotsiaalpoliitika, samuti Atlandi-ülesed suhted. Kuna foorumil osalejate seas on ka Ühendriikide kõrgeid riigiametnikke, olulisi otsustajaid ja poliitika kujundajaid, on see võimalus tutvustada Eesti vaadet Euroopas toimuvale.

Eesti riigipea kõneleb foorumil viimase aasta jooksul oluliselt muutunud julgeolekuolukorrast Atlandi-ülesel teljel ning sellest johtuvatest väljakutsetest demokraatlikule maailmale.

Tagasi Eestisse lendab president Ilves pühapäeval.
04 Märts 2015
  Kommentaarid