Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Urmas Paet kiitis Lihula rahvast
Kultuuriminister Urmas Paet ei kohanud neljapäeval Lihulat külastades vihast rahvahulka, kes oleks valitsust ähvardanud ja teisaldatud monumenti tagasi nõudnud.

"Mulle tundub, et mõnedes arvamusavaldustes on Lihula inimestele liiga tehtud," ütles Paet BNS-ile, kinnitades, et tegamist on kena kohaga, mis on talle alati meeldinud.

Paet osales Lihula kultuurimajas rahvusvahelise loodusfilmide festivali avamisel. Paet ütles, et viibis Lihulas mitu tundi ja külastas koos valla kultuurijuhi Tiina Lobjaga kultuurimaja, raamatukogu ja kooli.

"Kõik oli väga tore," kordas ta, kinnitades, et vestles ka vallavanem Tiit Madissoniga ilma mingit vastuseisu tekkimata.

Lähiajal lubas Lihulasse minna ka peaminister Juhan Parts. Paet oli valitsuse liikmetest esimene, kes ministrina Lihulat külastas.  BNS

23 September 2004
  Kommentaarid