Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Partsi auto peksja peab hüvitama 3000 krooni
Riigikantselei andis kohtusse peaminister Juhan Partsi autot peksnud noormehe, et saada temalt kätte sõiduki remondiks kulunud raha.

Riigikantselei andis kohtusse hagi 1982. aastal sündinud Denissi vastu, sest noormees ei hüvitanud peaministri autole tekitatud 3000-kroonist kahju, kirjutas SL Õhtuleht.

Kuna auto lõhkuja ei esitanud Harju maakohtusse vastust temalt kahju väljamõistmise nõudes, otsustas kohus riigikantselei hagi rahuldada ning süüdlaselt väärteoga tekitatud kahju välja mõista, ütles riigikantselei infonõunik Sten Hansson.

Purjus Deniss andis peaministri Volvole hoobi ööl vastu 17. jaanuari, kui see seisis Müürivahe 3 maja juures. Saadud löögist sai auto tagatiib mõlgi.

Juhan Partsi ametiauto sai kannatada ka ööl vastu 15. augustit Tallinna kesklinnas, kui sellele tagurdas sisse auto, mis oli pargitud valitsusjuhi sõiduki kõrvale. Kuigi peaministri ametiautol nähtavat mõlki ei olnud, käis sõiduk põhjalikul ülevaatusel.

Auto kaitseraua all vahetati välja üks siin, remont läks maksma 845 krooni.  BNS

23 Oktoober 2004
  Kommentaarid