Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tallink tühistas tehnilise rikke tõttu kaks kiirlaeva reisi
Tallink tühistas Autoexpressi kiirlaeva stabilisaatori süsteemi rikke tõttu kaks teisipäevaõhtust reisi.

Ära jäävad kell 15 Helsingist ja kell 18 Tallinnast väljuma pidanud Autoexpressi reisid.

Tallinki tehnikadirektor Ülo Kollo ütles BNS-ile, et stabilisaatori süsteem aitab tugeva tuule ajal lainetuse mõju vähendada. "Merel puhub päris tugev tuul ja me ei taha oma reisijatele asjatult ebamugavust tekitada," ütles Kollo.

Tema sõnul saab Autoexpressi stabilisaatori süsteem teisipäeval korda ja kolmapäeval on laev taas valmis merele minema. Tallinna ja Helsingi vahel liigub praegu ka Tallinki Autoexpress 2. Kui torm õhtul liiga tugev ei ole, siis selle laeva õhtused reisid toimuvad.

Tallink jättis ära ka kell 10 ja 13 väljuma pidanud Autoexpressi reisid. Kõigi ärajäävate kiirlaevareiside piletid kehtivad Tallinki sama liini reisilaevade väljumistel.

Tallink teenindab reisijaid Tallinna-Helsingi liinil kahe kiirlaeva ja kahe reisilaevaga, Tallinki kolmas kiirlaev, AutoExpress 3 lõpetas tänavuseks hooajaks teenindamise ning alustab uuesti tuleva aasta kevadest.

Linda Line otsustas tugeva tuule tõttu tühistada kõik teisipäeval väljuma pidanud tiiburlaevade reisid. Hommikul väljus vaid kell 8 tiibur Helsingist ja kell 10 Tallinnast.

Nordic Jet Line'i ja Superseacati kiirlaevad liiguvad Tallinna ja Helsingi vahel probleemideta.

Saaremaa Laevakompanii pressiesindaja ütles BNS-ile, et parvlaevaühendus Lääne-Eesti saartega toimib tõrgeteta.

Eesti Energia pressiesindaja sõnul ei ole tugev tuul elektriliinidele kahju tekitanud.

Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituudi teatel puhub teisipäeval Läänemerel tuul 14-17 meetrit sekundis, laine kõrgus on merel 2-4 meetrit.  BNS

26 Oktoober 2004
  Kommentaarid