Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Viru maavalitsus käivitas vihje-lingi
Ida-Viru maavalitsus tegi oma kodulehele spetsiaalse koha, mille abil saavad kõik inimesed anda infot maakonnas toimuva kohta. Eriti oodatud on info lähiajal toimuvate sündmuste kohta.

“Minu teada oleme me täna Eestis esimene maakond, kus selline link kodulehel üleval on. Selle abil saavad inimesed teatada meile huvitavatest üritustest, spordivõistlustest, kultuurisündmustest ja muust,” ütles Ida-Viru maavalituse IT-spetsialist Alar Tasa.

Tasa sõnul on info saatmine hästi lihtsaks tehtud. Selleks tuleb kirjutada kastikestesse oodatav sündmus, toimumisaeg ja –koht ning ühe nupulevajutusega ära saata. Selleks tuleb pärast ette antud väljade täitmist klikkida nupul “Saada”. Hea oleks kui lisatakse ürituse korraldaja kontakttelefon, et vajadusel oleks võimalik infot täiendada või täpsustada.

Ida-Viru maavalitsuse kodulehel on loodud spetsiaalne koht aadressil: http://www.ivmv.ee/?id=2694. Teine võimalus on minna maavalitsuse kodulehele. Avalehel tuleb valida “Inforuum” ja sealt tuleb leida parempoolse menüü kõige alumine link “Edasta informatsioon”.

Saabunud teated maakonnas toimuvate ürituste kohta kajastatakse maavalitsuse kodulehel “Sündmuste kalender” all, kus on selleks olemas kalender. Selles kalendris võib valida teid huvitava kuupäeva ja sellele klikkides saab lugeda just sel kuupäeval maakonnas toimuvatest üritustest.


Anti Ronk
avalike suhete nõunik
Ida-Viru maavalitsus
01 November 2004
  Kommentaarid