Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kunstiülikooli krediitkaarti kasutati lõbumajas
aasta augustis maksti Kunstiülikooli krediitkaardiga Tallinnas Kakumäel tegutsenud lõbumajas seitse arvet kogusummas 18.630 krooni, kirjutas Eesti Ekspress.

Aadressil Kätki tänav 6 asuvas eramajas tegutses tollal Elite Clubi nimeline lõbumaja. Kunstiülikooli ainus krediitkaart on aga Eesti Ekspressi andmetel selle rektori ja Tallinna linnavolikogu liikme Ando Keskküla käsutuses.

Ekspress viitab enda käsutuses olevatele tšekkidele, millele osadele on käsitsi alla kirjutatud Ando Keskküla nimi ning "Eesti Kunstiakadeemia". Kõige suurem arve on makstud 31. augusti südaööl - 14.300 krooni.

Res Publicasse kuuluv Keskküla ütles ajalehele esialgu, et mõni aeg tagasi varastati või kadus tema krediitkaart, mispeale lasi ta kaardi kinni panna. Kuid avaldust politseisse ametikaardi vargusest või kadumisest Keskküla ei teinud.

Mõni aeg hiljem möönis rektor siiski, et "kui majas võis olla baar, siis ta võis seal käia, koos kahe väliskülalisega, aga seda kindlalt kinnitada ei saa".

Tüdruk, kes 2002. aasta juunist kuni 2003. aasta veebruarini Kätki majas prostituudina töötas, tunneb Ando Keskküla fotolt ära. Ta mäletab, et on Keskkülat majas näinud, märkis Ekspress.  BNS

18 November 2004
  Kommentaarid