Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Liiklus on normaliseerunud
Selle sügise esimese suurema lumesajuga kolmapäeval kaasnenud kaos liikluses on neljapäeva õhtuks möödas ja liiklus on normaliseerunud.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve sõnul oli politsei Põhja-Eestis neljapäeval kella 16 seisuga registreerinud 22 liiklusõnnetust, mis on tavapärane näitaja.

Seevastu kolmapäeval sai politsei Tallinnas ja Harjumaal teate 89 liiklusõnnetusest, millest seitse olid raskete tagajärgedega.

"Neljapäeval seni toimunud õnnetusest on vaid üks raskete tagajärgedega. Õnnetus juhtus Viljandi maanteel Tallinna ringtee lähedal, kuid kuna avariigrupp on alles õnnetuspaigal, siis täpsemalt ei saa juhtunut kommenteerida," ütles Tarve BNS-ile.

Tema sõnul peaksid autojuhid siiski meeles pidama, et ka neljapäeval on teed väga libedad ja seetõttu tuleb olla hoolas ning arvestada libedusega sõidukiiruse valikul.  BNS

18 November 2004
  Kommentaarid