Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kaitsevägi otsib missioonil teenijatele kingitusi
Kaitsevägi tahab osta välismissioonidel teeninud kaitseväelastele kingitused, kuid loobus esialgu kavandatud kodukinokeskustest.

Rahuoperatsioonide keskus (ROK) tahtis kaitsejõudude peastaabi pressiesindaja Georgi Kokošinski sõnul kodukinosüsteemidega tunnustada missioonidel viibivate ja peatselt Eestisse naasvate kaitseväelaste tööd ja panust riigikaitse arengusse.

Kokošinski ütles, et esialgne otsus valida hinnaliseks kingituseks kodukino ei osutunud hilisema analüüsi tulemusel parimaks lahenduseks. Riigihankega oli kavas soetada 130 seadet.

Praeguseks on riigihange tühistatud ning Kokošinski sõnul otsitakse muud võimalust rahutagajaid tunnustada.

Kokošinski rääkis, et vastavalt kaitseväe distsiplinaarseadusele on üheks teenistusülesannete eeskujuliku täitmise eest antava ergutuse liigiks hinnaline kingitus, mida väeosade ülemad võivad teha. Kaitseministri käskkirjaga on sellise kingituse maksumuse piirmäär 6000 krooni.  BNS

24 November 2004
  Kommentaarid