Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reedel on Rakvere Spordihallis FIBA esindajad ja meie olümpialased
Reedel tutvuvad Rakvere linna ja spordihalliga rahvusvahelise korvpalliorganisatsiooni FIBA Euroopa liikmesmaade esindajad, kes jälgivad ka kell 19 algavat Rakvere Palliklubi ja TTÜ/A. Le Coq'i korvpallikohtumist Eesti meeste meistrivõistluste raames.

Abilinnapea Erich Petrovitsi sõnul tegi FIBA esindajatele omal ajal Rakvere külastuse ettepaneku linnapea Andres Jaadla, kes võtab külalised vastu, tutvustab neile linna ja uut spordihalli.

"See ongi meie jaoks eelkõige endast märku andmine," märkis Petrovits. "Võib-olla on selle tulemuseks edaspidi näiteks mingite näidismängude korraldamine Rakvere Spordihallis."

FIBA Euroopa liikmesmaade esindajad viibivad Eestis seoses Tallinnas peetavad aastakoosolekuga.

Tund aega enne Rakvere Palliklubi - TTÜ/A.Le Coq'i mängu mängu, alates kella 18-st aga annavad Ateena suveolümpiamängudel võistelnud Aleksander Tammert ja Andrus Värnik spordihallis soovijaile oma autogramme.

Kohapeal pakutakse ka soodsa hinnaga, ent piiratud koguses müüa olümpiaraamatut "Ateena 2004", teatas Rakvere Palliklubi linnavalitsusele.

Lisaks teatas palliklubi, et nende kodulehekülje www.rpk.ee kaudu saab alates tänasest esitada küsimusi keskmängija Ardo Ärmpalule. Küsimuste esitamiseks tuleb registreerida end kodulehe kasutajaks.

VNL-Online
24 November 2004
  Kommentaarid