Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Mart Siimann ei pea end presidendikandidaadiks
Mart Siimanni kinnitusel on ennatlik rääkida temast kui võimalikust presidendikandidaadist.

Äsja Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendiks valitud Siimann ütles BNS-ile, et kõikvõimalikke spekulatsioone võib esitada ja jutuks võib tulla igasuguseid asju, kuna Eesti on nii väike.

"Mind valiti praegusesse ametisse neljaks aastaks ja kavatsen oma tööle pühenduda. Pealegi on Eestil populaarne president, kes on heas vaimses ja füüsilises vormis," sõnas parteitu Siimann, kes on osalise tööajaga ka Arnold Rüütli sisenõunik.

Postimees kirjutas esmaspäeval, et endise peaministri Siimanni kandidatuur võib teiste hulgas üles kerkida, kui Rüütel teiseks ametiajaks ei kandideeri.

Mais 76-aastaseks saanud Rüütel pole öelnud, kas tal on kavas teiseks ametiajaks presidendiks pürgida või mitte. Presidendivalimised tulevad 2006. aasta sügisel, Postimehe andmetel on vähetõenäoline, et selleks ajaks seadustatakse otsevalimised.

 

BNS

29 November 2004
  Kommentaarid