Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Haavata saanud politseinik on osaliselt kontaktne
Tallinnas Õismäel võimsas plahvatuses üliraskelt vigastada saanud politseinik ei ole enam narkoosi all ja on osaliselt kontaktne.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve sõnul viibib politseinik endiselt intensiivravipalatis, kuid hingab aparaatide abita ja tema seisund on stabiilne.

"Järgnevalt uurivad mehe vigastusi eriarstid, kes selgitavad, kuidas on olukord mehe nägemise ja kuulmisega," ütles Tarve BNS-ile.

Tema sõnul on 39-aastase mehe paranemise ulatuse ja aja kohta raske prognoose teha.

Tallinnas Õismäel toimus ööl vastu 25. novembrit plahvatus, kus hukkus naispolitseinik koos end õhkinud mehega.

Plahvatus toimus kella 3.22 ajal politseibussis, kuhu oli sisenenud mees, kellel oli keha ümber seotud lõhkematerjal. Surma sai Põhja politseiprefektuuri korrakaitseosakonna kiirreageerimistalituse künoloogiateenistuse konstaabel Julia Gorbatšjova, kes jäi autosse õhkijaga kahekesi.

Plahvatuses said kolm politseinikku raskelt vigastada, neist kaks on pääsenud kodusele ravile. Plahvatuses hukkus ka teenistuskoer.

Lisaks said kergemaid vigastusi vähemalt neli õhku paiskunud politseiauto läheduses viibinud politseinikku, kes aga haiglaravi ei vajanud.  BNS

07 Detsember 2004
  Kommentaarid