Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Saddam ja tema abid alustasid näljastreiki
Kukutatud Iraagi president Saddam Hussein ja tema re˛iimi 11 tippjuhti alustasid USA juhitud vanglas näljastreiki, teatas nende advokaat pühapäeval.

"Meil on usaldusväärset infot, et Saddam Hussein ja veel 11 vangi alustasid reedel näljastreiki, et protesteerida halva kohtlemise vastu," ütles Iraagi endise asepeaministri Tareq Azizi advokaat Badiaa Aref Ezzat AFP-le.

"Ma kutsun Rahvusvahelist Punase Risti ja Punase Poolkuu Komiteed otsekohe sekkuma ja kontrollima vangide olukorda," lisas ta.

"Mul on rohkem infot, kui kohtun (endise asepresidendi) Taha Yassin Ramadani advokaadiga, kes nägi oma klienti esmakordselt laupäeval," ütles Ezzat.

USA väed tabasid Saddami mullu 13. detsembril. Endist diktaatorit ootab kohtuprotsess, kus teda kavatsetakse süüdistada sõjaroimades ja inimsusevastastes kuritegudes.

Saddami ja tema lähemaid abisid hoitakse vahi alla salajases kohas Iraagis.

AFP - BNS

12 Detsember 2004
  Kommentaarid