Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei konfiskeeris sadu piraatplaate
Põhja politseiprefektuuri majanduskuritegude talituse töötajad konfiskeerisid pühapäeval läbi viidud politseioperatsioonil 267 piraatkahtlusega CD-plaati, ligi 260 pangakaarditoorikut ning mitu isikudokumenti.

Menetlust juhtiva Põhja ringkonnaprokuröri Lauri Aasmanni sõnul leiti 25-aastase Oti korteri läbiotsimisel nii praegu tegutsevate pankade kui juba ammu tegevuse lõpetanud Maapanga ja Keila Panga kaartide toorikuid ning konkreetsete isikute nimele välja antud pangakaarte ja dokumente.

"Edasine menetlus peab selgitama, kust pangakaardid ja dokumendid pärinevad ning mis eesmärgil noormees neid suures koguses oma kodus hoidis," ütles Aasmann ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku vahendusel.

Põhja politseiprefektuuri majanduskuritegude talituse juhtivinspektori Taago Pähkeli sõnul kroonis edukas politseioperatsioon pikemat aega toimunud tööd, mille käigus jõuti jälile lehekuulutuste kaudu piraatkahtlusega CD-plaate müünud 25-aastasele Otile ning saadi kätte ka plaadid.  BNS

13 Detsember 2004
  Kommentaarid