Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Prokuratuur uurib Pohlakute vägivaldset peretüli

Prokuratuur alustas ajakirjanduses avaldatud andmete põhjal kriminaalmenetlust uurimaks Aivar Pohlaku ja tema abikaasa vahel toimunud vägivalda.

Põhja ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Lea Pähkel ütles, et prokuratuur otsustas alustada menetluse ajakirjanduses avaldatud andmete põhjal pärast vestlust kannatanuga.

"Perevägivald on tõsine ja samas väga delikaatne ning komplitseeritud kuriteoliik, mille avastamine on raske selle varjatud iseloomu tõttu," lausus ta. "Kannatanud pelgavad sageli nende vastu suunatud vägivallast teatada, seetõttu on äärmiselt oluline suhtuda kõikidesse perevägivalda puudutavatesse avaldustesse täie tõsidusega."

Prokuratuur alustas kriminaalmenetluse kriminaalkoodeksi paragrahvi 114 alusel, mis käsitleb järjepidevat või suurt valu põhjustanud kehalist väärkohtlemist.  BNS

17 Detsember 2004
  Kommentaarid