Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kreenholmi töötajad korraldavad piketi
Kreenholmi töötajad korraldavad teisipäeva pärastlõunal Narva ettevõtte peakontori juures piketi, taotledes oma nõudmiste arvestamist uue kollektiivlepingu sõlmimisel tulevaks aastaks.

Ettevõtte juhtkonna välja pakutud leppe variant jätab ametiühinguliidrite hinnangul Kreenholmi töötajad ilma peaaegu kõikidest soodustustest ja lisatasudest, kirjutas Vesti Dnja.

Kreenholmi juhtkond soovib jätta töötajad ilma ka jõulupreemiast, lapse sünni puhul makstavast summast, samuti puhkusejärgsest abirahast, rahalistest tasudest juubelitähtpäevade puhul ning öötöö lisatasust, märkis Vesti Dnja.

Kreenholmi rootslastest omanikud on valmis maksma töötajatele jõulupreemiat, et vaid saada ametiühingute nõusolekut oma leppevariandi allkirjastamiseks, ent ametiühingud pole tehinguga nõus.

Kreenholmi ametiühingu esindaja ütles BNS-ile, et pikett toimub päeval kella kolmest neljani.

"Saime teada, et täna tulevad Narvasse ettevõtte juhatuse esindajad, ja me tahame, et meie häält kuuldaks," märkis ametiühingu esindaja.  BNS

21 Detsember 2004
  Kommentaarid