Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tormi tõttu on rivist väljas üle poole tuhande alajaama
Tugeva tormituule ja tuisu tõttu oli neljapäeva ennelõunase seisuga üle Eesti rivist väljas 578 alajaama.

Harjumaal oli vooluta 113 alajaama, rohkem rikkeid oli Vasalemmas, Saku vallas ja Kolga kandis, teatas BNS-ile jaotusvõrgu pressiesindaja.

Pärnumaal oli vooluta 108 alajaama, rohkem oli rikkeid Audrus, Tõstamaal ja Halinga vallas. Raplamaal oli vooluta 140 alajaama, neist enim Lelle, Käru ja Kullamaa kandis.

Saaremaal oli lõuna paiku rivist väljas veel 43 alajaama. Rikkeid oli üle saare, välja arvatud Sõrve poolsaarel. Hiiumaal oli vooluta 53 alajaama, rikkeid esines samuti üle terve saare.

Lääne-Virumaal oli pingeta 30 alajaama, peamiselt Kadrina vallas, Kundas ja Laekveres. Viljandimaal oli vooluta 50 alajaama, kõik Võhma ümbruses. Järvamaal olid Türi kandis elektrita 12 alajaama tarbijad.

Valgamaal olid Palupere piirkonnas vooluta kümne, Jõgevamaal kuue ja Põlvamaal Kanepi kandis üheksa alajaama tarbijad.

Pressiesindaja sõnul saab enamik praegu elektrita kliente voolu neljapäeva jooksul tagasi, kuid rikete parandamine jätkub ka lähipäevil.  BNS

23 Detsember 2004
  Kommentaarid