Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Partsi hinnangul on aasta poliitik Andres Tarand
Res Publica esimees peaminister Juhan Parts nimetas neljapäeval valitsuse pressikonverentsil aasta parimat karjääri teinud poliitikuks sotsiaaldemokraadist europarlamendi saadiku Andres Tarandi.

"Kui ma vaatan tema nooruslikku tegutsemist Euroopas, võib öelda, et Tarandi visioon elab. Need, kes ennustasid tema poliitikukarjääri lõppu, eksisid," ütles Parts ajakirjanikele.

Reformierakonna esimehe, majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansipi sõnul väärib aasta poliitiku nime aga hoopis Euroopa Komisjoni asepresidendiks valitud Siim Kallas.

"Andres Tarand on kindlasti tubli inimene, aga selle aasta kõige võimsamat poliitilist karjääri on teinud Siim Kallas," lausus ta. "Keegi poleks uskunud, et Euroopa Komisjoni asepresidendiks võib saada eestlane."

Rahvaliidu esimehe keskkonnaminister Villu Reiljani hinnangul on Eesti aasta poliitik president Arnold Rüütel, kuna ta näitas presidendina oma hoolivust inimeste põhiseaduslike õiguste vastu.

"Teisena nimetaksin ma ka Rahvaliidu Tallinna linnaorganisatsiooni esimeest Mario Sootnat, kes tegi sügisel ära tubli töö," ütles Reiljan BNS-ile, viidates Rahvaliidu pääsemisele Tallinna võimu juurde oktoobri keskel.  BNS

23 Detsember 2004
  Kommentaarid