Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Aastaga on traadita internetialade hulk kahekordistunud

Portaali wifi.ee andmeil on traadita interneti levialade hulk Eestis aastaga peaaaegu kahekordistunud, praegu on Eestis 424 wifi ala.

Tallinnas avatud 204 traadita interneti levialast on kesklinnas 109, Lasnamäel 24, Kristiines 20, Haaberstis 17, Mustamäel 20, Nõmmel üheksa, Põhja-Tallinnas seitse ja Pirital kuus punkti.

Tartumaal on avatud 42 wifi piirkonda, Pärnumaal 33, Viljandimaal 23, Harjumaal 22, Lääne-Virumaal 17, Valgamaal 16 ja Jõgevamaal 12 traadita netitsooni. Läänemaal on üheksa ning Saaremaal ja Ida-Virumaal kaheksa piirkonda.

Seitse wifi piirkonda asub Järvamaal ja Raplamaal, kuus Võrumaal ning viis Hiiu- ning Põlvamaal.

Viimati wifi.ee leviala nimekirja lisandunud alad on Stereo Lounge, Meriton Old Town Hotel ning kolm Neste jaama Tallinnas.

Wifi.ee toimetaja Veljo Haamer on varem öelnud BNS-ile, et 2006. aasta alguseks peaks traadita internetialasid Eestis olema juba 1000 ringis.

Esimene avalik wifi leviala avati Eestis 2001. aasta mais.

Wifi on ainus traadita andmeside standard, mis on integreeritud LINUX-i, Micosoft Windowsi ja Apple Macintoshi operatsioonisüsteemidesse ning on leidnud aktsepteerimist kõigis juhtivates tööstusriikides.  BNS

28 Detsember 2004
  Kommentaarid