Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lapseealisega seksimine viis kolm noormeest kohtupinki
Järvamaal sattusid kriminaalsüüdistusega kohtupinki kolm noormeest, kes olid süüdistuse järgi seksuaalvahekorras alaealise neiuga.

Kuigi meestega vahekorras olnud 13-aastane neiu kinnitas kohtus, et midagi tema tahtevastast ei toimunud, esitas prokurör noormeestele siiski süüdistuse, kuna vastavalt seadusele ei tohi noorema kui 14-aastasega suguühtes olla.

Süüdistuse järgi olid 1975. aastal sündinud Jako ja 1982. aastal sündinud Raimo ning Tenno 13-aastase neiuga suguühtes 2002. aasta lõpus ja möödunud aasta alguses, tehes seda nii Paides kui Roosna-Allikul. Tenno ja Jakko seksisid lapseealise neiuga ühe korra, Raimo aga kolm korda, seisab süüdistuses.

Politsei jõudis noormeeste ja neiu intiimsuhtele jälile ühe teise kriminaalmenetluse raames, mille käigus uuriti sama tüdruku kallutamist uimastite tarvitamisele. Politseile jäi silma neiu päevik, millest selgus tema varajane suguelu.

Kohtus tunnistas vaid Tenno neiuga seksuaalvahekorras olemist, tema kaks kaaskohtualust eitasid suhteid tüdrukuga. Järva maakohus jätkab noormeeste süüasja arutamist jaanuari lõpus. Süüdimõistva otsuse korral ootab noormehi kuni kolmeaastane vangistus.  BNS

28 Detsember 2004
  Kommentaarid