Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rängas liiklusavariis hukkus kaks ja sai viga neli inimest

Harjumaal hukkus neljapäeva hommikul kaubiku ja Läti veoki kokkupõrkes kaks ning sai vigastada neli inimest.

Õnnetus juhtus kella 8.50 ajal Kose vallas Tallinna-Tartu maantee 39. kilomeetril, kus Tallinna poolt tulnud Mazda kaubik kaldus seni teadmata põhjustel vastassunavööndisse ja põrkas kokku Läti poolhaagisega veokiga, ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve BNS-ile.

"Kaubikus olnud viiest inimestest hukkus õnnetuspaigal kaks. Surma sai kaubiku roolis olnud Madis ja temaga koos sõitnud Raul. Kolm inimest said vigastada ja nende sõidukivrakist kättesaamiseks oli vaja päästeametnike abi," ütles Tarve BNS-ile.

Tema sõnul sai veoauto lätlasest juht samuti vigastada, kõik kannatanud viidi ravile Tallinna Mustamäe haiglasse.

Maanteeinfo andmetel on raske avarii tõttu Tallinna-Tartu maantee 36. kilomeeril Kolu ja Kuivajõe vahel liiklus suletud ja ümber suunatud. Tallinna-Tartu suunal liiklejad saavad õnnetuspiirkonnast mööda sõita Kolu ja Kanavere kaudu ning Tartu-Tallinna suunal sõitjad Kose-Kehra teed pidi.

Õnnetuse tõttu on tekkinud Tallinna-Tartu maanteel ligi viie kilomeetri pikkune autode järjekord.  BNS

30 Detsember 2004
  Kommentaarid