Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ema ja tütar sattusid üliraskesse liiklusõnnetusse
Harjumaal sattusid kolmapäeva pärastlõunal üliraskesse liiklusõnnetusse ema ja tütar, kellest esimene sai väga raskelt vigastada ja teine hukkus.

Õnnetus juhtus kella 16.30 ajal Tallinna-Pärnu maanteel Kernu koolimaja juures, kus oma Volkswagen Passatiga Pärnu poolt sõitnud 40-aastane Astrid kaotas kontrolli auto üle ja vastassunavööndisse kaldunud sõituk rammis vastu tulnud Scania veokit.

"Saadud löögist paiskus sõiduauto kraavi ja ka Scania sõitis teelt välja, rammides mitut puud," ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve BNS-ile.

Volkswageni juhi kõrval istunud 18-aastane Helen hukkus kokkupõrke tagajärjel õnnetuskohal. Tema auto roolis olnud ema vigastused on ülirasked ja kiirabi viis ta Tallinna Mustamäe haiglasse.

Kokkupõrke tõttu on liiklus kolmapäeva õhtul Tallinna-Pärnu maanteel Kernu kandis osaliselt suletud. Politsei hoiatab, et teeolud on libeduse ja halva nähtavuse tõttu väga halvad ning autojuhid peaksid sellega arvestama.  BNS

05 Jaanuar 2005
  Kommentaarid