Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tuvastamisrühm jätkab Tais otsinguid
Eesti politsei kolmeliikmeline tuvastamisrühm jätkab Tais tööd, uut teavet kolme kadunuks jäänud eestlase kohta veel pole.

Rühma kuuluv Põhja politseiprefektuuri kriminaalosakonna komissar Annika Lall ütles BNS-ile, et rühmal on õnnestunud tuvastada eurooplasi, kuid kadunud eestlaste kohta pole praegu midagi uut lisada.

"Töö käib ja iga päev võib tuua mingit uut infot," nentis Phuketis ja Khao Lakis töötavasse rühma kuuluv Lall siiski.

Eesti Ekspress kirjutas neljapäeval, et rühmale, kuhu kuuluvad ka Aivar Toome ja Marko Vahtra, saadeti elektroonilisel kujul Eestis kadunute lähedastelt võetud DNA-proovid.

Eesti politsei tuvastamisrühm jõudis Taisse pühapäeval ja alustas tööd teisipäeval. Eesti meeskond teeb Soome üksuse koosseisus koostööd Norra, Rootsi ja Taani kolleegidega.

Lall kinnitas, et suhted Põhjamaadest pärit teiste tuvastajatega on töiselt meeldivad ja sõbralikud.

Praegustel andmetel jäid 26. detsembri katastroofis kadunuks kolma eestlast: üliõpilane Merle Vooder (27), kinnisvaraärimees Sven Vetevoog (31) ning põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti toetuste osakonna juhataja Tõnis Erm (37).

Soome keskkriminaalpolitsei kolmapäeval avaldatud kadunud isikute nimekirjas on ka üheksa Eestis elanud soomlast. Lall ütles BNS-ile, et neid puudutava teabe väljastamine on Soome keskkriminaalpolitsei pädevuses.

ÜRO hinnangul hukkus katastroofis üle 150.000 inimese.  BNS

06 Jaanuar 2005
  Kommentaarid