Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Savisaar kinnitas äritegevuse alustamist
Tallinna linnapea kohalt tagandatud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar kinnitas, et on asunud tegutsema ettevõtluses.

Savisaar lubas aktiivselt kaasa lüüa 2003. aastal loodud osaühingu Fixor Holding tegevuses. Firma juhatuse esimees on Edgar Savisaare vanem poeg Erki Savisaar.

Savisaar teatas BNS-ile, et eeskätt on jutt kinnisvaratehingutest ja kinnisvaraturu uuringutest. "Keskendun nii äri- ja elamispindadele kui ka tuleviku arenduspiirkondadele. Mulle pakub huvi hindade dünaamika kinnisvaraturul," rääkis Savisaar, "samuti ka piirkondade arendamiseks vajalik tulevikuprognoos: kuhu suundub ettevõtlus, milline saab olema inimeste liikumine asumite vahel."

Savisaar ütles, et püüab nüüd oma teadmisi ja kogemusi panna kasumit tootma. Ta lisas, et nõustamiseks majanduse ja sotsiaalelu erinevates valdkondades on Fixor Holdingul juba sõlmitud või sõlmimisel lepingud mitme firmaga.

Fixor Holding tegeleb ka kirjastustegevusega, sealhulgas kõigi Savisaare praeguste ja tulevaste raamatute autori- või tõlkeõiguste müügiga.

"Kahtlemata on minu firmad, sealhulgas ka Fixor Holding praegu alles kujunemisjärgus. Fixor Holdingu büroo Tallinna kesklinnas Rävala puiesteel avatakse veel sel kuul," ütles Savisaar. "Sellega loodan ma täiendada nende poliitikute ridasid, kes samaaegselt on läbi löönud ka heade ärimeestena."  BNS

07 Jaanuar 2005
  Kommentaarid