Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Enamik Pärnumaa koole ei alustanud esmaspäeval õppetööd
Pärnumaal ei saanud tormikahjustuste tõttu õppetööd alustada kolmveerand kõigist maakonna koolidest, enamik neist jäi suletuks elektrikatkestuse tõttu.

Pärnu maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Avo Juss ütles BNS-ile, et maakonna 40 koolist algas õppetöö esmaspäeval üheksas.

Pärnus ei alustanud tööd kaks kooli: Pärnu vene gümnaasium ning Pärnu slaavi põhikool. Esimeses ei alanud õppetöö tormikahjustuste ning teises pühapäeval levinud valeinfo tõttu, nagu ei alustaks esmaspäeval tööd Pärnu vene koolid.

Enamikus koolidest on töö mitte alustamise põhjuseks elektrikatkestus.

Kümmekonna kooli ning kolme lasteaia katus sai tormis kannatada. Täielikult on hävinud Pärnu ühisgümnaasiumi võimla ja lasteaia Pöialpoiss katus, maha on lennanud pool Kergu põhikooli katust.

Osaliselt on kannatada saanud Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi söökla, Pärnu Niidupargi gümnaasiumi ühiselamu, Pärnu Hansagümnaasiumi, Pärnu Kuninga tänava põhikooli, Pärnu Koidula gümnaasiumi, Häädemeeste keskkooli ja Pärnu lasteaia Trall katus.

Pärnu Tammsaare lasteaias ja Pärnu vene gümnaasiumis on veekahjustused.

Kihnu koolimaja Jussi sõnul tormis kannatada ei saanud, kuid elektrikatkestuse tõttu algab seal õppetöö kolmapäeval.  BNS

10 Jaanuar 2005
  Kommentaarid