Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Üleujutuse tõttu on suletud seitse teelõiku

Tormist põhjustatud üleujutuste tõttu oli Eestis esmaspäeva õhtul kella 16 ajal suletud seitse teelõiku, neist kolm Raplamaal, kolm Pärnumaal ja üks Viljandimaal.

Maanteeinfokeskuse teatel on Raplamaal suletud Lokuta-Jõeküla tee Lokutast kilomeetrini 11,2, Oese-Vanamõisa tee Oesest kuni teise kilomeetrini ning Vana-Vigala - Läti tee kilomeetritel 3,7-4,7.

Pärnumaal on suletud Vändra-Võidula tee Vändrast kuni 8,6 kilomeetrini, Rõusa-Käru tee Võidula ja Käru vaheline lõik kilomeetritel 4-5 ning Munalaiu tee täies ulatuses.

Viljandimaal on suletud Epra-Kildu tee kilomeetritel 5-5,5 Kildu küla juures.

Pärastlõunaks olid saartelt alguse saanud sajupilved jõudnud mandrile ja peaksid levima kogu Eestis. Põhi- ja suuremad tugimaanteed olid Lääne-Eesti saartel, Lääne-, Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Eesti sajupiirkondades vihmamärjad, mujal niisked.

Ilm oli pilves ja mõõduka nähtavusega. Peamiselt Lääne-Eestis esines tuulepuhanguid kuni 12 m/s. Teepinna temperatuuri mõõdeti nullist Kirde-Eestis kuni kolme soojakraadini Lääne-Eestis. Õhtul on oodata tuule tugevnemist, mistõttu tuleks jätkuvalt ettevaatlik olla liiklemisel metsavahelistel maanteelõikudel ja asulates.  BNS

10 Jaanuar 2005
  Kommentaarid