Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Õunapuu: tormi järel vajavad enim tähelepanu väikesaared
Regionaalminister Jaan Õunapuu sõnul tuleb Eestit laastanud tormi järel erilist tähelepanu pöörata olukorrale Eesti väikesaartel.

"Tormis said väikesaarte inimeste turvatunne ja heaolu tõsiselt kannatada," ütles Õunapuu, kes on Eesti väikesaarte komisjoni esimees.

Minister tõdes, et Ruhnul on kannatada saanud sadamarajatised, Kihnus rahvamaja ning üle ujutatud ja tormis räsitud on paljud majapidamised kõikidel väikesaartel.

Laupäeval ja pühapäeval kogu Eestis kahjustusi tekitanud tormi tagajärgede võimalikult kiire kõrvaldamise tagamiseks palus regionaalminister ülevaadet olukorrast maakondades kõikidelt Eesti maavanematelt, teatas BNS-iile siseministeeriumi pressiesindaja.

Õunapuu käib sel nädalal tormis enim kahjustatud Pärnu, Saare ja Lääne maakondades, kus kohtub maavalitsuste, kohalike omavalitsuste ning Eesti väikesaarte komisjoni esindajatega.

Teisipäeval on Õunapuu Pärnumaal, kus tutvub koos Pärnu maavanema kohusetäitja Toomas Kivimäega olukorraga Munalaiul, Tõstamaal, Audrus, Manijal, Tahkurannas, Häädemeestel ja Pärnu linnas.

Kolmapäevaks on kavandatud regionaalministri kohtumised Lääne maavalitsuse esindajatega ning tutvumine olukorraga Läänemaal.

Reedel on minister Õunapuu Saare maakonnas. BNS

10 Jaanuar 2005
  Kommentaarid