Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reformierakond peab tormist räsitud Pärnus balli
Reformierakond otsustas varem kavandatud uusaastaballi tormi tagajärjel tõsist kahju saanud Pärnus siiski ära pidada.

Pidu toimub Pärnu kontserdimajas, mis üleujutuses kannatada ei saanud.

"Arutasime tõsiselt, kas sellisel ajal, nädal pärast üleujutust, on meie uusaastapeo korraldamine Pärnus sobilik, ning jõudsime otsusele, et peo aega ja korralduskohta pole otstarbekas muuta," ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

Michali sõnul vestles ta neljapäeva hommikul ka Pärnu linnapea Väino Hallikmäega, kes arvas, et kui turismilinna jääksid inimesed nüüd tulemata, oleks see täiendav löök Pärnu ettevõtetele ja seal töötavatele inimestele.

Peale selle lubas Reformierakond, et peol kogutakse Pärnu linnale annetusi. Peole on end kirja pannud ligi 600 osalejat.

Pärnu kontserdimajast öeldi neljapäeva hommikul BNS-ile, et nendel andmeid Reformierakonna peo võimaliku ärajäämise kohta ei ole. Reformierakonna pressiesindaja ütles BNS-ile, et peo toimumist kaalutakse. Mõne tunni pärast edastas erakond pressiteate, põhjendades oma otsust balli toimumise koha.  BNS

13 Jaanuar 2005
  Kommentaarid