Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rüütel külastab kriisipiirkonda esimesel võimalusel
President Arnold Rüütel kavatseb esimesel võimalusel külastada 9. jaanuari tormis kannatada saanud piirkondi.

Presidendi kantselei avalike suhete talituse juhataja Katrin Mesilane ütles BNS-ile, et Rüütel oli kriisolukorraga kursis, saades informatsiooni nii kriisireguleerimismeeskonnalt, siseministeeriumilt kui ka omavalitsusjuhtidelt.

Ta lisas, et presidendi hinnangul tegutsesid kriisireguleerimiskomisjonid, kaitseliitlased, päästetöötajad ja kõik teised asjaosalised tõhusalt ning tegid ära suure töö kriisi tagajärgede likvideerimisel.

President on jõudnud eraviisiliselt käia juba Saaremaal ning kavatseb esimesel võimalusel külastada teisigi tormist kahjustatud piirkondi.

Rüütli külaskäigu täpset kuupäeva ei osanud Mesilane veel öelda, sest presidendi ajakava on väga tihe. Näiteks peaks Rüütel praeguste plaanide kohaselt käima lähiajal Kiievis, Moskvas ja Poolas, eelmisel neljapäeval väisas ta Võrumaad. BNS

18 Jaanuar 2005
  Kommentaarid