Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tapa sõdurid sai puuetega inimeste Aasta Teo laureaadiks
Teisipäeval (15 veebruaril) nimetas Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit traditsioonilise tänuüritusel Kadrioru Kunstimuuseumis üheks Aasta Teo 2004 laureaadiks Tapa Väljaõppekeskuse.

Tapa Väljaõppekeskuse sõdureid tänati abi eest väliüritustel. Tapa Väljaõppekeskuse esitas laureaadiks Lääne-Virumaa puuetega inimeste ühing Viru Valere, kellega väljaõppekeskus on teinud koostööd juba mitu aastat.

Väljaõppekeskuse noorsõdurid on abistanud puuetega inimesi nii suviti Rakveres toimuval spordipäeval kui ka talviti vastlapäeval liulaskmisel.

Tiia Sihver, Puuetega Inimeste Koja juhatuse esinaine julgustas ka teisi pöörduma abi saamiseks kaitseväe poole, kuna tema kogemused kaitseväega suhtlemisest on väga head ja abi osutati juba peale esimest pöördumist.

„Loodame et meie koostöö jätkub ka edaspidi,“ ütles auhinda vastu võttes Tapa VÕK kaplan nooremleitnant Silvester Jürjo.

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tänuüritusel tunnustati ja tänati üksikisikuid ja organisatsioone, kes on liikumispuudega inimesi toetanud sõna või teoga 2004.aastal.

Tänuüritusel rääkisid liikumispuuetega inimesed ka oma elust ja probleemidest-tööst ja tööle saamisest, hariduse omandamisest, spordist, hobidest, eluga toimetulekust. Nimelise meene said 15 isikut ja organisatsiooni. Tänuüritusest võtsid osa ka president Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel.

VNL-Online
17 Veebruar 2005
  Kommentaarid