Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseiorkester annab Eesti Vabariigi aastapäeva puhul kaks kontserti
Neljapäeval, 24. veebruaril annab Politseiorkester kell 12.00 Tallinnas Mustpeade Majas ja kell 16.00 Nõmme Kultuurikeskuses Iseseisvuspäeva kontserdi. Sissepääs mõlemale kontsertile on tasuta.

„Politseiorkestri jaoks on kontserte andmine Eesti Vabariigi aastapäeval muutunud juba ammu heaks traditsiooniks,“ ütles Politseiorkestri dirigent Kaido Kodumäe. “Käesolev aasta on meie jaoks juubeli aasta, kuna me anname kontserti kümnendat aastat järjest.”

Mustpeade Maja kontserdil esineb koos Politseiorkestriga Hanna-Liina Võsa. Kavas on klassikaline muusika eelmise sajandi algusest: heliloojate D’ Albert´i ja Debussy´i palad ning Gröndahli tromboonikontsert. Hanna-Liina Võsa esitab tuntud laule muusikalidest West Side Story, Minu veetlev Leedi ja teistest populaarsetest muusikalidest. Mustpeade Maja kontsert toimub koostöös Tallinna Kultuuriväärtuste Ametiga.

Nõmme Kultuurikeskuses esinevad kontserdil koos Politseiorkestriga Kaire Vilgats ja Mart Sander, kes esitavad laule eesti ja ameerika filmidest ning lisaks eesti heliloojate U.Naissoo ja E.Vaini igihaljaid meloodiaid. Kontsert toimub koostöös Nõmme Linnaosa valitsusega.

Politseiorkester on 25 professionaalsest muusikust koosnev kollektiiv. Orkester esineb kultuuri- ja spordiüritustel, muusikafestivalidel ja rongkäikudel, annab kontserte nii vabaõhuüritustel kui kontserdisaalides kõikjal Eestis. Orkester on teinud koostööd paljude lauljate, kooride ja ansamblitega. Erinevate koosseisudega on orkestril kokku umbes 100 esinemist aastas. 1994. aastast on Politseiorkestri dirigent Kaido Kodumäe.

VNL-Online
23 Veebruar 2005
  Kommentaarid