Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

RP Tallinn: Usaldus koalitsioonis oli kadunud
Res Publica Tallinna piirkonna juhatus otsustas tänasel erakorralisel koosolekul lõpetada senise koalitsiooni Reformierakonnaga ning avada uuesti läbirääkimised Keskerakonnaga uue koalitsiooni moodustamiseks.

RP Tallinna fraktsiooni esimehe Andres Korgi sõnul oli usaldus senises koalitsioonis kadunud. "Kui partner meid tõsiselt ei võta ja meile olulisi küsimusi nimetab tsirkuseks, siis ei ole mõtet edasi minna," ütles Kork. "Me lootsime, et nüüd saame asuda konstruktiivsele koostööle. Paraku lõppes esimene ühine koosolek sellega, et hakkas taas vana tuntud onupojapoliitika. Leidsime, et nii pole mõtet edasi venitada, piirkonna juhatuse tänane otsus oli ühehäälne," kommenteeris Kork.

Res Publica poolt määrati läbirääkimistoimkonna liikmeteks linna pea Tõnis Palts, fraktsiooni esimees Andres Kork ning piirkonna juhatuse esimees Sven Sester. Piirkonna juhatus tegi ka volikogu fraktsioonile ülesandeks kutsuda reedeks kokku volikogu erakorraline istung.

RP / VNL-Online
14 Märts 2005
  Kommentaarid