Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei näitab Motorexil ekstreemsõidukeid
Politsei näitab 16.-20. märtsini Tallinnas toimuval rahvusvahelisel auto- ja tehnikanäitusel Motorex 2005 politsei tehnilise varustuse hulka lisandunud paati ja ATV-d, tutvustab e-politsei lahendusi, jagab liiklusalaseid nõuandeid ning teeb huvilistele indikaatorvahendiga alkotesti.

"Sel aastal keskendub politsei Motorexil kaasaegsete tehniliste lahenduste tutvustamisele: alates e-politseist, lõpetades politseipaadi ja soovijaile alkotesti tegemisega. Mida rohkem on inimesed teadlikud politsei tehnilistest võimalustest korra tagamisel, seda rohkem usaldavad nad politseid ka korrarikkujate tabamisel," ütles julgestuspolitsei korrakaitseosakonna ülemkomissar Udo Rehkalt, kes politsei tegevust messil koordineerib.

Politsei väljapaneku juures on kõigil huvilistel võimalus lasta endast teha politseitehnika taustal digifoto ning saata see soovitud e-posti aadressile.

Politsei on osalenud Motorexil alates 1997. aastast ning traditsiooniliselt esineb messi avamisel politseiorkester.

Politsei tegevust tutvustavad messil julgestuspolitsei, politseiamet, Põhja politseiprefektuur ja Lõuna politseiprefektuur.

VNL-Online
15 Märts 2005
  Kommentaarid