Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Justiitsminister hindas kohtumist koalitsioonipartneritega emotsionaalseks
"Küsimused olid ennustatavalt emotsionaalsed, kuid samas oli hea näha, et tõdeti ülereageerimist kõnealusele teemale," kommenteeris justiitsminister Ken-Marti Vaher tänast kohtumist Reformierakonna ja Rahvaliidu Riigikogu fraktsiooni liikmetega.

Justiitsminister jagas koalitsioonipartneritele muuhulgas ka infomaterjali paketi, et võtta maha kahtlusi ja süüdistusi ning õiguskaitseorganite tegevust narko- ja korruptsioonikuritegude avastamisel ratisonaalselt selgitada. "Me peame minema sõnadelt tegudele "valgekraelise" narko- ja korruptsioonikuritegude vastu võitlemisel ning panema kriminaalasutused sel eesmärgil ka tööle. Sellel ja ainult sellel põhjusel paljuräägitud kava loodud ongi," rõhutas ta.

"Usun, et need, kes tahtsid aru saada korruptsiooni- ja narkomaaniavastase võitluse olemusest, aru ka said," võttis justiitsminister kohtumise kokku. "Samas tundub, et neid, kes lähtusid poliitilistest kaalutlustest ja olid seisukoha enne selgituste küsimist ning kuulamist ette ärakujundanud, ei saa rahuldada ükski ratsionaalne argument."

Justiitsministri sõnul ei andnud Reformierakonna liikmed kahjuks selgitusi ka selle kohta, miks ei tõstnud Reformierakond samasugust poleemikat siis, kui nende endise esimehe Kallase rahandusministriks oleku ajal analoogne plaan ametlikult kinnitati ja Tolliametis ellu viidi.


Ave Mellik
Avalike suhete talitus
Justiitsministeerium
16 Märts 2005
  Kommentaarid