Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

MKM tutvustab koostööpartneritele oma tegevusplaane
Täna, 17. märtsil toimub Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Partnerpäev, kus osalevad nii ministeeriumi partnerid ettevõtete- ja kodanikeühenduste näol kui ka Riigikogu majanduskomisjoni liikmed. Partnerpäeva avab majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansip.

Ministeerium näeb üha suuremat vajadust koostööks oma partneritega õigusloome protsessis, et tagada õigusaktide probleemideta rakendamine. Positiivse näitena kaasamisest võib tuua eelmisel aastal Riigikogu poolt vastu võetud elektroonilise side seaduse, mille koostamisel osalesid telekommunikatsioonioperaatorid Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooniettevõtjate Liidu vahendusel.

Huvigruppide panuse suurendamiseks on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium välja töötanud Kaasamise Hea Tava ( http://www.mkm.ee/index.php?id=8243) ning seda toetavad internetirakendused.

Täna toimuval Partnerpäeval tutvustatakse ühendustele ja majanduskomisjonile ka ministeeriumi ja Euroopa Liidu institutsioonide tööplaane ning arutletakse ametnike, ettevõtete, kodanikuühenduste ja Riigikogu omavahelise koostöö täiustamise võimaluste üle.

Partnerpäev toimub kl 13.30 - 16.00 Grand Hotell Tallinnas. Asjast huvitatud ajakirjanikud on oodatud osalema. Partnerpäeva kava on kättesaadav aadressilt: http://www.mkm.ee/index.php?id=8563
17 Märts 2005
  Kommentaarid