Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tele2.Net kõneminut maksab 79 senti
Alates homsest maksab Tele2.Net paketis 2 kõneminut 79 senti, mis on kõige soodsam mobiilikõne hind Eestis.

Tele2 turundusdirektori Kristjan Seema sõnul on kliendid uuendusliku internetipõhise Tele2.Net paketi hästi vastu võtnud. Täiendav hinnalangetus kinnitab nii olemasolevatele kui Tele2-ga liitumist kaaluvatele klientidele, et Tele2 on parimat hinda pakkuv operaator Eestis.

“Ülisoodne kõneminuti hind on toonud Tele2-le peamiselt uusi kliente konkurentide võrkudest. Nii soodsa hinnaga saab rääkida vabalt ja liitumine Tele2-ga on kasulik. Näiteks milleks maksta EMT Delta paketti kasutades kõneminuti eest 2,75 krooni, kui Tele2.Net paketis maksad iga kõneminuti eest ligi 2 krooni vähem,” märkis Seema. Tele2 hinnaeelist näitlikustab tabel, mis on nähtav pressiteatele lisatud failis.

Turu soodsaim hind 79 senti kehtib helistamisel kõikidesse Eesti mobiil- ning lauatelefonivõrkudesse ööpäevaringselt. Paketi miinimumarve on 100 krooni, eraldi kuutasu ei ole. Uus SMS-i hind on alates homsest 99 senti.

Eraklientidele suunatud Tele2.Net paketiga 2 liitumiseks tuleb minna Tele2 kodulehele www.tele2.ee ning siseneda internetipanga koode kasutades Tele2 Iseteenindusse. Klientidel, kes soovivad oma mobiilinumbrit säilitades oma senise operaatori Tele2 vastu vahetada, palub Tele2 pöörduda lähimasse müügiesindusse.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 26 miljonile inimesele 24 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid, tarkvaraarendust teostab Trigger Software OÜ.

Tele2 / VNL-Online
16 Märts 2005
  Kommentaarid