Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Šveitsi doktorant uurib Rakvere linnavõimu suhtlust avalikkusega
Šveitis St. Galleni ülikooli doktorant Susan Liem on koostamas uurimust Eesti kohalike omavalitsuste tegevuse läbipaistvusest ja infopoliitikast ning seoses sellega külastas ta hiljaaegu ka Rakvere linnavalitsust.

Seda uurimistööd viib Susan Liem läbi poole aasta jooksul Tallinna Ülikooli juures, kus tema juhendajaks on Georg Sootla.

Susan Liemi esialgse mulje on Rakvere dünaamiline linn, kus muudatused toimuvad kiiresti ning kus linnavõimul on ka hea koostöö meediaväljaannetega.

Rakvere linnavalitsuses sai doktorant ülevaate nii linnavõimuga seotud teabe avaldamise hetkeolukorrast kui ka edasisest kavatsustest, mis on eelkõige seotud linna veebilehe tehnilise uuendamisega, samuti linnavõimu meediaväljunditest ning sellest, mismoodi kaasatakse elanikke näiteks linnaruumi kujundamist puudutavatesse aruteludesse.

Susan Liemi sõnul kavatseb ta Rakveret lähiajal veelgi külastada. Linnapealt, info- ja avalike suhete spetsialistilt ning välissuhete spetsialistilt saadud info vajab aga hetkel läbianalüüsimist ning võimalik, et ka täiendamist.

VNL-Online
18 Aprill 2005
  Kommentaarid