Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Vabariigi President võttis vastu parimad kõrgkoolilõpetajad
President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel võtsid täna Kadrioru roosiaias vastu Eesti parimad kõrgkoolilõpetajad. Vastuvõtule oli kutsutud 65 kõrgkoolilõpetajat 27-st kõrgkoolist.

President Rüütel lausus oma kõnes, et nüüdismaailmas on haridus vältimatu eeldus nii muutlikus elukeskkonnas toimetulemiseks kui uute väärtuste loomiseks, mistõttu on vaja mitte haridustaset tõendavat tunnistust, vaid teadmisi - tähtis on haritus. “Ent samavõrra kui sügavaid teadmisi vajame ka ideaale, julgust unistada ning oma eesmärkide poole pürgida. Ja mõistagi vajame nooreestlaste vaimus eestlaseks jäämist ka siis, kui oleme saanud eurooplasteks,” sõnas Vabariigi President.

Lõpetajaid tervitas haridus-ja teadusminister Mailis Reps. Oma kõnes rõhutas ta elukestva õppimise olulisust ning eesti teadlaskonna pideva noorendamise vajadust.

Lõpetajate nimel pidas vastukõne Sten Lassmann Eesti Muusikaakadeemiast.

Vastuvõtul musitseeris Kiili Kunstide Kooli vanamuusika ansambel.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
22 Juuni 2005
  Kommentaarid