Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti koolide majandusõpilased ja -õpetajad tutvuvad Lammasmäel Lääne-Viru majanduse ja ettevõtetega
27. - 30. juunil toimub X gümnaasiumide majandusõpilaste ja -õpetajate suvekool "Ettevõtlik kodanik" Lammasmäe puhkekeskuses, mille korraldab Eestis koolinoortele majandusharidust pakkuv sihtasutus Junior Achievementi Arengufond (JAAF). Alates 1992. aastast õpib JAAF programmide alusel igal aastal ca 19 tuhat õpilast.

Selle aasta suvekoolis on osalejaid 120, kokku 30-st Eesti koolist. Suvekool hõlmab erinevast rahvusest ja erineva sotsiaalse taustaga linna- ja maanoori.

Suvekooli tegevuste hulgas on lisaks loengutele ja seminaridele ka hulgaliselt võistlusi ja konkursse. 29. juuni on ekskursioonide päev, kus osalejad sõidavad tutvuma Eesti Energia erinevate ettevõtetega. Suvekool toimub igal aastal erinevas Eesti maakonnas, seekord Lääne-Virumaal, kus õpilastega kohtuvad Lääne-Viru maakonna juhid ning ettevõtjaid, et aidata noortel avastada antud regiooni majanduslikku ja kultuurilist eripära.

VNL-Online
22 Juuni 2005
  Kommentaarid