Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseipeadirektor kinnitas ametisse Lääne prefektuuri korrakaitsejuhi
Alates tänasest, 21. juunist töötab Lääne Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna juhtimiskeskuse ülemkomissari ametikohal Olev Naarits, kelle Lääne politseiprefekt Priit Suve ettepanekul kinnitas ametisse politseipeadirektor Robert Antropov.

Lääne Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna juhtimiskeskuse ülemkomissar planeerib ja korraldab Lääne prefektuuri juhtimiskeskuse ning arestimaja ametnike tööd. Samuti korraldab ta politseiprefektuuri territoriaalsete struktuuriüksuste korrakaitselist tegevust ning relvalubade ja - litsentside alast tööd.

Politseiteenistust alustas Olev Naarits 1992. aastal Pärnu Politseiprefektuuri liikluspolitsei nooreminspektorina. Teenistuse ajal Pärnu Politseiprefektuuris täitis Olev Naarits nooreminspektori ja inspektori tööülesandeid. Ta on töötanud Pärnu Politseiprefektuuris, Politseikoolis ning Sisekaitseakadeemia politseikolledži politseikoolis abikomissarina, komissarina ja ülemkomissarina.

Alates 21.06.2005 töötas Olev Naarits Sisekaitseakadeemia politseikolledži politseikooli ülemkomissarina.

42- aastane Olev Naarits lõpetas 2002. aastal Sisekaitseakadeemia politsei õppesuunal. Olev Naaritsat on korduvalt ergutatud.

Senine Lääne Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna juhtimiskeskuse ülemkomissar Valter Pärn asus tänasest tööle Haapsalu politseijaoskonna ülemkomissarina. Haapsalu politseijaoskonna eelmine ülemkomissar Margus Sirts jäi eilsest, 20. juunist politseipensionile.

Politseiamet
21 Juuni 2005
  Kommentaarid