Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Viru maavalitsus peab uurima Vihula vallajuhi puhkust
Vihula vallavolikogu liige Uno Õunapuu taotleb Lääne-Viru maavalitsuselt järelevalvenemetluse alustamist volikogu otsuse üle, mille järgi peab vallavanem ligi kaks kuud puhkama.

Vihula vallavanem Arvo Kübar on alates esmaspäevast puhkusel. Vallavanem tahtis puhata kolm nädalat, aga Vihula vallavolikogu otsustas, et vallavanem peab puhkama kogu väljavõtmata puhkuse ulatuses ehk 56 päeva ja määras talle asendajaks vallavalitsuse liikme Raul Aaki.

Volikogu revisjonikomisjoni esimees, opositsiooni kuuluv reformierakondlane Uno Õunapuu ütles ajalehele, et avalduse maavalitsusele esitas ta volikogu realiikmena, mitte komisjoni esimehena.
“Volikogu ei saa minu arvates vallavanemat puhkusele saata ja valla põhimääruse kohaselt määrab enda asendaja vallavanem ise,” selgitas Õunapuu, kelle hinnangul on volikogu koalitsiooni eesmärk vallavanem enne valimisi võimu juurest kõrval hoida.

“Opositsioonis olijana peaksin vallavanemat tööle sundima ja teda nöökima, aga asjad on vastupidi läinud ja koalitsioon nöögib ise oma vallavanemat,” nentis Õunapuu. BNS
13 Juuli 2005
  Kommentaarid