Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Viru vangla ehitamisest huvitub
Riigi Kinnisvara AS-i poolt Jõhvi rajatava Viru vangla ehituse peatöövõtja leidmiseks korraldatud konkursile laekusid kvalifitseerimisdokumendid kuuelt firmalt.

Riigi Kinnisvara kommunikatsiooni- ja turundusjuht Annika Loigu ütles BNS-ile, et nädala jooksul vaadatakse dokumendid läbi ja kuulutatakse välja kvalifitseeritud pakkujad, keda kutsutakse riigihankes osalema.

Vastavalt pakkumiste kutsele tuleb osalejatel oma hinnapakkumised esitada 7.septembriks.
Peale seda hindab Riigi Kinnisvara pakkumisi ning kuulutab välja vangla ehitustööde peatöövõtja. Hetkel on käimas ka Viru vangla rajamise ettevalmistustööde riigihange.

Ettevalmistustööd algavad metsa müügijärgsest kändude juurimisest ja puidujääkide utiliseerimisest. Seejärel tuleb kaevata kraavid, eemaldada ehitusplatsilt pinnast ning rajada teede ja platside süvendid ning aluskonstruktsioonid.

Pakkumisi ettevalmistustööde hankele saab esitada 25.juulini.

Viru vangla ehitatakse Jõhvi Ülesõidu tänava, Tallinna-Narva raudtee, Kose ümbersõidutee ja linna lõunapiiri vahelisele maa-alale. 

Viru vangla on kavandatud 1000-kohalise kinnise vanglana, mille juures on ka 75-kohaline avavangla ja 150-kohaline arestimaja. Vangla territooriumile tuleb 14 hoonet ja hooneid ühendav galerii.
Viru vangla hakkab asuma 160.459 ruutmeetri suurusel maa-alal, vanglahoonete alune pind on 17.682 ruutmeetrit. BNS
21 Juuli 2005
  Kommentaarid