Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseinikelt varastati 6 töötõendit

Tänavu on Põhja politseiprefektuuri töötajatelt varastatud kuus töötõendit ning kaduma on läinud käerauad.

Iga juhtumit uuritakse ja selgitatakse põhjus, ütles Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja Tuuli Härson. Tema sõnul on enamik ametitõendeid kadunud varguse tõttu, mõlemad erivahendid - taskulamp ja käerauad aga töö käigus.

Ametitõendeid on pealinna politseinikel kaduma läinud ka mullu, lisaks langes varaste saagiks kaks Tallinna politsei arvutit. Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kadri Palta sõnul on sel aastal kaduma läinud käerauad ja üks töötõend.

Samas pidi Põhja prefektuur eelmisel aastal ühele inimesele hüvitama 6000 krooni jalgrataste eest, kuna Lõuna politseiosakonnast läksid kaduma kaks ratast, mis tema kodunt 2000. aastal võetuse käigus ära võeti. «Politsei viis jalgrataste kadumise asjaolude selgitamiseks läbi juurdluse, kuid konkreetseid süüdlasi ei leitud,» märkis Tuuli Härson.

SL Õhtuleht / ETV

27 Juuli 2005
  Kommentaarid