Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Sõltumatu Infokeskus avas portaali
Alates 14. augustist on võimalik internetis vabalt lugeda ja kommenteerida Sõltumatu Infokeskuse teateid SI portaalis, mis asub aadressil http://si.kongress.ee.

Portaal on üks osa Kongressi veebikeskkonnast aadressil www.kongress.ee, kus juba varasemast leidub museaalse väärtusega portaal Iseseisvus.ee (vt SI-29 Iseseisvuslaste portaal aastast 2003 taas netis üleval), mille seisukohad olid euroreferendumi tulemuste järgi lähedased kolmandikule Eesti kodanikest. Paljud aastal 2003 enne euroreferendumit esitatud ideed ja analüüsid ei ole kaotanud tänagi aktuaalsust.

SI portaal avaldab lisaks infoteadetele ka artikleid kultuuri, riikluse ja majanduse teemadel ning silmaringi laiendavaid uurimusi ja raamatuid.

Lugejad on lahkelt oodatud nii lugusid kommenteerima kui ka ise osalema portaali sisu täiendamisel. Oma kaastööd ja ettepanekud tuleb saata meiliaadressil si@kongress.ee , annab teada SI toimkond, lubades tuumakate ideede korral avada portaalis juurde uusi rubriike.

Allikas: Sõltumatu Infokeskus
Kontakt: si@kongress.ee
15 August 2005
  Kommentaarid