Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

VNLi repliik: Antropov lahkus, Aeg asemel
Alates tänasest täidab politseipeadirektori kohuseid Raivo Aeg, senine peadirektor Robert Antropov pani eelmisel reedel ameti maha seoses korduvate skandaalidega, mis seotud ametiautode ebasihipärase kasutamisega.

Antropov ütles reedel ajakirjanikele, et kavatseb esmalt lõpetada kaks aastata tagasi katkenud õpingud ja loodab tulevikus end politseifännina näha töötamas politsei läheduses.

Virumaa Nädalaleht on seisukohal, et Robert Antropovi aeg sai politseipeadirektorina hetkel ümber ja tema lahkumine oli vajalik. Ilmselt oleks pidanud ta ametist lahkuma juba juulis...

Virumaa Nädalaleht on samuti seisukohal, et võrreldes oma eelkäijaga suutis Robert Antropov politseid rohkem inimlikumaks muuta. Tema ajal paranes märkimisväärselt politseiametnike suhtumine tavakodanikesse jne. Tuntavalt paranes ka politseiasutuste meediaga suhtlemine, kui Harry Tuule ajal võisid osad prefektid ja prefektuurid rahumeeli eirata endale ebameeldivaid ajakirjanike ja/või meediakanaleid, siis Antropoiv ajal midagi säärast ei olnud. Kiita tuleb Antropovit sellegi eest, et ta luges-vastas oma e-kirjadele ka väljaspool tavalist tööaega jne.

Kui ametisse asudes oli Antropov aldis politseijuhtimist õiges suunas muutma ja liigsest pallastist vabanema, siis kahjuks see tahtmine aja jooksul rauges... Siit tuleb otsida ka põhjust, mis viis lõpuks tema tagasiastumiseni... need autoskandaalid on küll tõsised, kuid need ei ole peamised põhjused...

Viimasel ajal võis tunda taas sinikuubede ringkäenduse tõhusust, kus ilmseid õigusrikkumisi "sisekontrolli" ja "politseiameti juristide" poolt "valgeks tehti"...

Kuigi Virumaa Nädalaleht leidis juba juulis, et Antrpov peab ametist lahkuma, loodame me samas, et mees lõpetab õpingud ja seob oma tuleviku ikkagi politseiga või päästeteenistusega, sest vaatamata kõigele on tegu siiski üsna hea spetsialistiga ja loodetavasti aja jooksul saab ta ka ise aru, mida ta peadirektorina valesti tegi. Antropov ei ole meie arvates inimene, keda peaks iga hinnaga politseist ja/või päästeteenistusest eemale hoidma, seega tema võimalik seotus politsei-päästeteenistusega saab olema vaid tervitatav.

VNL-Online
22 August 2005
  Kommentaarid