Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kultuuri- ja sporditoetuste taotluste tähtaeg endiselt 15. oktoober
Rakvere linnavalitsus kinnitas sel nädalal vormid 2006. aasta kultuuri- ja sporditoetuste taotlemiseks linnaeelarvest.

Toetuse saamiseks 2006. aastal tuleb taotlus esitada 15. oktoobriks 2005. Taotleda saab toetust nii kultuuri- või spordialaseks põhitegevuseks kui ka kultuuri- või spordiürituse korraldamiseks.

Taotlused arutatakse linnaeelarve menetlemise käigus läbi linnavolikogu kultuuri- ja spordikomisjonis. Toetuse saajad ja toetuse ulatus selguvad lõplikult pärast linnaeelarve vastuvõtmist volikogus.

Taotluste vormid on .doc failidena saadaval Rakvere linna veebilehel www.rakvere.ee alajaotustes Kohalik võim/Asjaajamine/Blanketid ning Linnakodanikule/Kultuur/Taotlused kultuuri- ja sporditegevuseks. Samuti võib blankette täitmiseks saada linnavalitsusest aadressil Tallinna 5.

Linnavalitsus palub rahataotlejatel ühtlasi meeles pidada, et kui taotlus rahuldatakse, siis tuleb pärast raha ärakasutamist esitada selle kohta linnavalitsusele detailne aruanne. See on sätestatud ka lepingus, mis toetuse saajaga sõlmitakse.

Kultuuri- ja sporditoetuste taotlemist ja eraldamist reguleerib volikogu kehtestatud vastav kord.

Jaanus Nurmoja
17 August 2005
  Kommentaarid