Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Paide veeprojekt lükati käima
Täna, 13. septembril kell 13 allkirjastati Keskkonnainvesteeringute Keskuse(KIK) kaasfinantseeritava Paide linna vee ja kanalisatsioonirajatiste rekonstrueerimise ja laiendamise projekteerimise leping.

AS Paide Vesi ja OÜ Eesti Veeprojekt vahel sõlmitud lepingu eesmärgiks on projektdokumentatsiooni ja ehitaja riigihanke pakkumise kutse dokumentide koostamine 2006.a 1. detsembriks. Seejärel alustatakse ehitustöödega, mis lõppevad 2008.a detsembris.

Projekti käigus renoveeritakse Paide linnas ja vallas vee- ja kanalisatsioonitorustikku ning pumplaid, samuti ehitatakse uut vee- ja kanalisatsioonitorustikku. Kokku ehitatakse või renoveeritakse 46 km torustikku. Projekti elluviimise järel suureneb vee- ja kanalisatsiooniteenuse kasutamise võimalus Paide linnas ja Sillaotsa ning Kriilevälja külades 95-96%-ni kõikidest piirkonna kinnistutest.

Projekti rahastab Euroopa Liit Ühtekuuluvusfondist 5,31 miljoni euroga ehk 75% ulatuses ning kuni 25% osas finantseerivad projekti SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, Paide linn ja vald ning AS Paide Vesi.

VNL-Online
13 September 2005
  Kommentaarid