Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reformierakond: igavese tule taassüütamine riivab räigelt iga eestlase õiglustunnet
Reformierakonna Tallinna piirkond on seisukohal, et igavese tule taassüütamine 22. septembril Tallinnas riivab iga eestlase õigustunnet ning lõhestab küüniliselt Eesti ühiskonna rahvustunnuse alusel.

Reformierakondlase Jürgen Ligi sõnul on kummastav, et tule süütamist taotleb Keskerakonna koostööpartner Ühtne Venemaa ja Keskerakond on vait nagu sukk. "Kui tuli tõepoolest Keskerakonna vaikival heakskiidul süüdatakse, tõestab Keskerakond, et ta ei ole iseseisev partei, vaid on Ühtse Venemaaga ühtne," nentis Ligi.

"See samm tähendaks Eesti ühiskonna küünilist lõhestamist, kus Keskerakond valib nõukogudemeelse poole. Reformierakond on kategooriliselt sellise aktsiooni toimumise vastu ja loodab, et Tallinna linnavalitsus kasutab kõiki oma käsutuses olevaid vahendeid sellise häbiväärse propagandaaktsiooni läbiviimise takistamiseks Eesti pealinnas."

VNL-Online
20 September 2005
  Kommentaarid